O nás

Úvodem

Cestovní agentura a-turist je tu pro Vás od prosince roku 2005 a rádi bychom se s Vámi podělili o naše letité zkušenosti na poli cestovního ruchu. Cestovní kanceláře, jejichž zájezdy Vám zde nabízíme, vybíráme na základě našich dlouholetých zkušeností a vzájemné letité dobré spolupráce. Samozřejmostí je pojištění proti úpadku všech prezentovaných CK, které Vám na požádání předložíme v naší provozovně. Jsme vybaveni dostatkem propagačních materiálů, které od nás dostanete -
nekupujete "zajice v pytli".

Výhody

Výhodou je široká nabídka zájezdů všech renomovaných cestovních kanceláří - více než 100 touroperátorů - na jednom místě, nemusíte tak navštěvovat jednotlivé stránky cestovních kanceláří.

Přehlednost

V našich vyhledávačích - pod záložkou LAST MINUTE, CHATY A CHALUPY, ČESKÁ REPUBLIKA a CHORVATSKO si můžete v klidu projít nabídku zájezdů s aktuálními cenami, u každého objektu si můžeze rozkliknout obrázky a bližší popis objektu.

Levnější nehledejte

Zájezdy u nás zakoupíte za stejné ceny jako u pořádající cestovní kanceláře včetně všech slev. Věrnostní nebo jiná sleva Vám bude poskytnuta i u nás stejně jako SLEVY, které Vám jednotlivé CK nabízejí na svých internetových stránkách při rezevaci přes internet. U nás dostatane i něco navíc. Kromě všech dostupných informací také například u zájezdů s vlastní dopravou dálniční známku nebo automapu zcela ZDARMA. U leteckých zájezdů Vám dle možností zajistíme svoz na letiště ev. výhodné parkováni u letiště nebo vybavíme Vaše auto dálniční známkou zdarma. U zájezdů autokarem Vám najdeme optimální dopravní spojení za výhodné cenové podmínky.

S námi nic neriskujete!

Platbu můžete realizovat hotově v naší CA, převodem na náš účet u ČSOB, poštovní poukázkou nebo přímo v hotovosti v naší bance a to tak, jak Vám to bude vyhovovat. Výši plateb - zálohy či doplatku domluvíme individuálně, dle Vašich možností. Pro Vašeho zaměstnavatele vystavíme fakturu, aby Vám na dovolenou mohl přispět. Pro Vás a Vaše blízké vyhotovíme dárkový poukaz, pokud chcete zájezdem něhoho obdarovat.


DOVOLENÁ S NÁMI - DOVOLENÁ BEZ RIZIKA

Na Vaši návštěvu u nás se těší Jana Leflerová - majitelka CA a-turist Plzeň s kolektivem.